השתלת שיער לגברים היא כיום פעולה פשוטה, בסיסית ובטוחה שמתבצעת בתדירות גבוהה בכל רחבי העולם. עם זאת, עבור ישראלים בולטים בעיקר היתרונות של השתלת שיער לגברים בטורקיה. היתרונות של המדינה שקרובה לישראל ועיר הבירה איסטנבול קורצים לגברים בגילאים שונים ומאפשרים להם להגשים את החלום.

מהי השתלת שיער לגברים?
פעולה רפואית מהסוג של השתלת שיער מתבצעת בכמה שלבים. בשלב הראשון מיישמים את המאפיינים של שיטת חילוץ זקיקים ידנית מהמקום שממנו רוצים לקחת את השיער, בעוד בשלב השני שותלים אותו במקום שבו חסר שיער. אם מקפידים על העקרונות הנכונים של השתלת שיער בטכניקה מתקדמת, משיגים תוצאות מעולות לטווח קצר וארוך.

מלבד ההיבט האסתטי של השתלת שיער לגברים, חשוב לציין גם את היתרונות הפונקציונאליים של הפעולה. כיום ברור לגברים בגילאים שונים ששיער מלא משפר את תחושת הביטחון העצמי והדימוי. בעזרת מראה שיער צפוף ומלא ניתן להגדיל את הסיכוי להצלחה במערכת יחסים, במקומות עבודה וגם בתוך התא המשפחתי ולכן מדובר בפעולה מומלצת ומשתלמת

לפני ואחרי

לקוחות אומרים עלינו

למה כדאי לבצע השתלת שיער לגברים אצלנו?
כדאי לבצע השתלת שיער לגברים אצלנו בגלל שאנחנו עובדים עם מנתחים בעלי שם עולמי. כתוצאה מכך, אנו מתחייבים לתאם עבורך השתלת שיער בתקן של האיכות הגבוהה ביותר ותוך שמירה על אלמנטים של מקצועיות וחדשנות. במקביל, אנו עושים הכל על מנת לשמור על הפרטים האישיים שלך ומתחייבים לדיסקרטיות מרבית.

דרכנו יהיה לך קל לרכז את הדרישות לפני ואחרי השתלת שיער בטורקיה תחת קורת גג אחת. אנו נתאם עבורך חבילה שכוללת שהות בטורקיה, טיסות נוחות, העברות וכמובן לינה בבית מלון. עם החבילה שלנו תרגיש בבית גם מעבר לים ותוכל לחזור לשגרה עם שיער מלא וצפוף.

היכן וכיצד מתבצע התהליך?
תהליך השתלת השיער בחו"ל שאנו מציעים מתבצע כאמור בטורקיה. אנו עובדים עם מנתחים בעלי שם בטורקיה ובודקים אותם עבורך באופן אישי. במסגרת התהליך גם נוכל לדאוג בשבילך לאירוח ברמה גבוהה ולהציע לך אפשרות למימון מלא. מטרתנו היא לתאם עבורך את התהליך של השתלת שיער רק בבתי חולים מתקדמים ומפוארים ואנו מזמינים אותך להצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים.

תאריך הטיפול מתואם מולך מראש ודרכנו ניתן להזמין אותו גם בהתראה קצרה. בנוסף, חשוב לציין שהתהליך בפועל מתבצע בהרדמה מקומית ללא מחטים וכאבים. אין צורך בשום ניסיון קודם על מנת לבצע השתלת שיער בטורקיה דרכנו וכדאי לך ליצור קשר עם נציגינו על מנת לקבל פרטים נוספים.

האם יש אחריות?
כמובן שאנו מספקים אחריות מלאה לכל מטופל ומלווים אותך מהרגע הראשון ועד שנשיג את שביעות הרצון המלאה שלך. לאורך התהליך נסביר לך על האופן שבו מתבצעת השתלת שיער לגברים ונחשוף בפניך את היתרונות של השתלת שיער לגברים בטורקיה. נציגינו מכירים היטב את התחום של השתלות שיער ויש גברים שפונים אלינו על בסיס המלצות של חברים, קרובים ובני משפחה.

לסיכום – הגעת למקום הנכון עבור השתלת שיער לגברים. אם השאלה מהי השתלת שיער מטרידה אותך, כדאי לך להביא בחשבון את היתרונות של טורקיה ולהזמין בהקדם חבילה שכוללת פתרון עם אחריות מכל הלב.

דילוג לתוכן