השתלת שיער בשיטת FUE
המונח FUE מתואר בהקשר של השתלת שיער שיטה מתקדמת שיכולה להתאים לגברים ונשים בגילאים שונים. למרות ששיטת FUE מיושמת גם בישראל, עדיף לבצע אותה בטורקיה על מנת ליהנות ממחירים נוחים ובעיקר בגלל רמת ביצוע גבוהה. בטורקיה בכלל ובאיסטנבול בפרט יש רופאים בעלי שם עולמי שמכירים את המאפיינים של השתלת שיער FUE ויודעים כיצד לנצל את היתרונות שלה.

שיטת FUE קיימת קרוב לעשרים שנה ולמעשה היא השיטה התאימה לרובם המוחלט של המטופלים, בקליניקה של ד"ר אסמן ביצענו בהצלחה השתלות FUE עם קרוב ל-5300 זקיקים (!), כמובן שאלו מספרים שלא מתאימים לכל מטופל כאשר כל מטופל נבחן לפי צפיפות האזור התורם, ועדיין הטווח הממוצע בהשתלות FUE הוא בסביבות 3000-5000 זקיקים, ייאמר כי בניגוד למרפאות אחרות אנו מעדיפים בעדיפות עליונה שהמטופל יסיים את הטיפול בפעם אחת ולא יצטרך לשוב לטיפול נוסף.

השתלת שיער FUE - לפני ואחרי

מהי השתלת שיער FUE

בשביל להבין מדוע השתלת שיער בשיטת FUE צריך להתחיל בהיכרות בסיסית עם המאפיינים שלה. ראשית, בשיטת FUE לא חותכים או קוצרים רצועות שיער מהאזור התורם ולכן גם לא משאירים צלקות. עצם העובדה שניתן להשתמש בשיטת FUE על מנת לבצע השתלת שיער בלי צלקות מעלה את אחוזי ההצלחה ומגבירה את הסיכוי ליהנות מתוצאות לטווח ארוך.

בפועל, בשיטת FUE מעבירים את השיער מהאזור התורם לאזור הנתרם באמצעות מחט ובשיטה ידנית. המחט מאפשרת להוציא שערה אחר שערה בעדינות בלי לפגוע במרקם שלה ומבלי להסב לה נזקים. רק לאחר שמוציאים זקיק-זקיק מהאזור התורם, מעבירים את השערות לאזור הנתרם ומבצעים את ההשתלה עצמה.

מדוע השתלת שיער בשיטת FUE?

ש הרבה סיבות שיכולות לענות על השאלה מדוע השתלת שיער בשיטת FUE. היתרון המובהק של השיטה בא לידי ביטוי באחוזי הצלחה גבוהים יותר בהשוואה לשיטות אחרות. היות ובהשתלת שיער אחוזי ההצלחה הם אלו שמטים את הכף וגם מעידים על רמת הביצוע, רצוי לתת מלכתחילה עדיפות לשיטה שמוכיחה את עצמה כמו FUE.

מהן ההכנות טרם הטיפול?

ההכנות הנדרשות טרם טיפול השתלת שיער FUE כוללות מטבע הדברים טיסה לטורקיה. בעזרת חבילה שכוללת בתוכה טיסות, העברה ולינה בבתי מלון ניתן להגיע מוכנים לביצוע השיטה ולקצר את משך הזמן שעובר מהרגע שבו מתחילים לבצע אותה ועד שרואים תוצאות.

מרגע שתחליטו לבצע דרכינו את הטיפול למעשה לא תצטרכו לדאוג לשום דבר, אנו נעשה עבורכם את הכל, הזמנת הטיפול, טיסות, בתי מלון, בקיצור אתם צריכים רק להתייצב בשדה התעופה בתאריך היעד.

בנוסף, חשוב לציין שמבחינה בריאותית אין הנחיות מיוחדות שאמורות למנוע מגברים או נשים לנצל את היתרונות של השתלת שיער FUE. אפשר לברר לגבי הכנות ספציפיות על רקע מצב בריאותי וניתן גם ליצור קשר עם נציגינו בכל שאלה.

יתרונות של טיפול FUE

היתרונות של שיטת השתלת שיער FUE הם אחוזי ההצלחה הגבוהים, המהירות בה יצמח השיער והעובדה שאין צלקות.

למעשה, טווח המחירים של שיטת השתלת שיער FUE קשורה גם למקום שבו מבצעים אותה. זו הסיבה שבגללה עדיף לבצע השתלת שיער בטורקיה ולא בישראל. לסיכום – השתלת שיער FUE היא מה שחיכית לו לריכוז כל היתרונות..

דילוג לתוכן