השתלת שיער באיסטנבול עושים עם GoldHair

השתלת שיער באיסטנבול היא פעולה שמשפרת את המראה, הדימוי והביטחון העצמי. השתלה מן הסוג הזה יכולה להתאים לגברים וגם לנשים בטווח רחב של גילאים וכיום אפשר לבצע אותה מעבר לים. מלבד היתרונות הברורים של השתלת שיער, הביצוע שלה בחו"ל גם מגלם בתוכו ערך מוסף. בנוסף, אנו ממליצים לפנות לאחד הנציגים שלנו על מנת לתאם השתלת שיער בחו"ל בהתאמה אישית.

למה השתלת שיער באיסטנבול אצלנו?

השתלת שיער עושים עם GoldHair בגלל כמה סיבות מרכזיות. בראש ובראשונה, אנו מקפידים לתאם עבור קהל הלקוחות השתלת שיער בחו"ל לפי תחת איכות קפדני תוך שמירה מוחלטת על סטריליזציה והיגיינה גבוהה מאד, תקן האיכות הזה מבטיח מקסימום תועלת במינימום זמן והוא גם מגדיל את הסיכוי ליהנות ממראה של שיער שופע וצפיפות שיער מקסימלית בטווח הארוך.

שנית, אנו מספקים אחריות מלאה לכל מטופל ומלווים אותך מהשלבים הראשונים של הזמנת השתלת שיער בחו"ל. אם תדע יותר קצת עלינו, תוכל להרגיש בטוח גם בגלל היתרונות של שיטת חילוץ זקיקים ידנית וגם בגלל התוצאות של צפיפות שיער מקסימלית. מבחינתך, כאשר תחליט לבצע דרכינו טיפול השתלת שיער המחוייבות שלנו גדולה מאד כלפיך ויעידו על כך לקוחות מרוצים שהגיעו דרך לקוחות קודמים.

שיטות הטיפול בקליניקה של ד"ר זריאן
אנו משתמשים בשיטות החדשניות ביותר FUE / DHI .

בנוסף אנו משתמשים בזריקות בלחץ אוויר להרדמה המקומית ללא מחטים.

לקוחות אומרים עלינו

מנתחים מומחים עבור השתלות שיער באיסטנבול

אנו עובדים מול מנתחים בעלי שם עולמי עבור השתלת שיער בטורקיה ולכן חורטים על דגלנו מקצועיות וחדשנות. אם אתה שואל את עצמך למה השתלת שיער אצלנו ולא במקום אחר, נשמח לספר לך על רמה גבוהה של ביצוע ולצרף אותך לרשימה ארוכה של לקוחות ממליצים.

מלבד האמור לעיל, התשובה לשאלה למה השתלת שיער אצלנו קשורה גם לדיסקרטיות מרבית. אנו נעשה הכל לשביעות רצונך ונגן על הפרטים שלך. דרכנו אפשר לתאם השתלת שיער בחו"ל בהתראה קצרה ולהבטיח אירוח ברמה גבוהה, אך מבלי שזה יבוא על חשבון הדיסקרטיות והאינטימיות. אם עוד יש לך שאלות נוספות, נשמח לספר לך קצת עלינו ולרכז עבורך את כל המידע הקונקרטי תחת קורת גג אחת.

מהי שיטת חילוץ זקיקים ידנית?

שיטת חילוץ זקיקים ידנית היא מה שחיכית לו על מנת להפיק את היתרונות של השתלת שיער בחו"ל. בפועל, שיטת חילוץ זקיקים ידנית היא השלב הראשון בתהליך של השתלת שיער בחו"ל. בעזרת חילוץ ידני של זקיקי השיער ניתן להשיג יתרונות שונים בהשוואה למיצוי אוטומטי ולהגן על הבריאות והבטיחות שלך.

שיטת החילוץ הידנית מכונה FUE-Extractor ומטרתה לחלץ את השתלים מהאזור התורם. החילוץ הידני עדיף על החילוץ האוטומטי כי הוא מאפשר לבחור בקפידה את הקוטר והאורך של זקיקי השיער, כמו גם מבטיח הוצאה מדויקת של הזקיקים ותוך שמירה מקסימאלית עליהם. השמירה על הזקיקים היא זו שבהמשך מאפשרת להשיג צפיפות שיער מקסימלית וליהנות מהתוצאות של השתלת שיער בחו"ל יתרונות לטווח הארוך.

כדאי להזכיר שהתנאי החשוב ביותר עבור ביצוע נכון של שיטת חילוץ זקיקים ידנית היא כמובן ניסיון. הניסיון הוא זה שמאפשר למצוא את הזקיקים המתאימים על הקרקפת, לחלץ אותם בעדינות ובאופן שלא יפגע בהם ולאחר מכן גם להגן עליהם מפני נזקים. הטיפול המתוחכם עולה בקנה אחד עם סטנדרטים חדשים של השתלת שיער ובעזרתו ניתן לקבל משוב מיידי.

מטרת המשוב המיידי שאותו מקבלים תוך כדי שיטת החילוץ הידנית היא להתאים את הטיפול לשכבות צפופות של האפידרמיס, לשומן או לתנאים מיוחדים אחרים בשכבות עור עמוקות ובשכבות רכות וקשות. התאמת שיטת החילוץ תוך כדי הטיפול מגבירה את איכות התוצאות והיא זו שגם נחשבת לתקן המוביל לשיקום שיער ברחבי העולם.

השתלת שיער באיסטנבול – יתרונות

על קצה המזלג אפשר להזכיר כמה יתרונות בולטים של השתלת שיער בחו"ל ובטורקיה בפרט לעומת השתלת שיער בארץ. היתרון המובהק בא לידי ביטוי ברמת מקצועיות גבוהה שנובעת מעצם השימוש במכשור מתקדם. בנוסף, היתרון הוא שבחו"ל יש אנשי מקצוע עם ניסיון מוכח שמבצעים השתלות שיער בתדירות גבוהה. בעוד בישראל השתלת השיער היא עדיין פריבילגיה של בעלי הון בלבד, בטורקיה זו פרוצדורה רפואית מקובלת.

עוד יתרון משמעותי של השתלת שיער בחו"ל הוא מרחק טיסה קצר ואפשרות לחזור לשגרה במהירות. תוך כדי השתלת שיער בחו"ל גם קל יותר לשמור על דיסקרטיות ואין שום חשש מפני מידע שזולג לחברים, לבני המשפחה או לקולגות. מי שרוצה להשתיל שיער וליהנות מהיתרונות של צפיפות מלאה יכול לעשות את זה בטורקיה באופן מיידי ובלי לדאוג.

השתלת שיער בחו"ל – חסרונות מעטים

כמובן שכמו כל דבר, גם בנוגע לנושא של השתלת שיער בחו"ל חסרונות מסוימים עלולים לצוץ על פני השטח. החיסרון הראשון הוא שעבור השתלת שיער בחו"ל צריך לקחת ימי חופש ולעזוב את העבודה והמשפחה. זה לא תמיד אפשרי עבור אנשים שעובדים כשכירים, אלא אם מתאמים את זה מראש ומשלבים את השתלת השיער באיסטנבול יחד עם חופשה משפחתית.

חיסרון שני של השתלת שיער בחו"ל עלול להתבטא בחוסר היכרות עם התרבות המקומית ועם השפה. מי שמתכנן לעבור השתלת שיער בחו"ל ולא יודע למי לפנות עלול למצוא את עצמו עם שאלות, אלא אם הוא מקבל ליווי מקצועי ויחס אישי כבר מההתחלה.

האם יש תשובות לחסרונות?

החדשות הטובות הן שאפשר למצוא תשובות לחסרונות של השתלת שיער בחו"ל ושבסופו של דבר בהחלט מדובר בפעולה משתלמת, בריאה ובטוחה. העלות האטרקטיבית של השתלת שיער בחו"ל הופכת אותה לאופציה מועדפת ובעזרת טיפול רפואי מקיף ניתן גם לקצר את משך הזמן שעובר מהרגע שבו עולים לטיסה ועד שחוזרים לשגרה מלאה.

אנו נשמח לספק לך מידע נוסף על השתלת שיער בחו"ל בכלל ובטורקיה בפרט ולספר לך קצת עלינו. כדאי לך לנצל בהקדם את היתרונות של השתלת שיער באיסטנבול ולהשיג צפיפות שיער מלאה כבר בשבועות הקרובים

קצת על טורקיה

ורקיה הפכה בשנים האחרונות ליעד פופולארי להשתלת שיער. אם בעבר נאלצו ישראלים להמתין בתור או להתפשר על רמת הביצוע בשביל לבצע השתלת שיער בארץ, הרי שכיום כל שנותר להם הוא לעלות על טיסה ולהצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים. במילים אחרות, השתלת שיער בטורקיה היא הליך שכדאי לשקול אם רוצים להשיג יתרונות שונים תוך כדי חיסכון בהוצאות – אך בלי להתפשר על האיכות והתוצאות.

למה כדאי לבצע השתלת שיער באיסטנבול?
כדאי לבצע השתלת שיער בטורקיה כי מדובר במדינה מתקדמת שבה התהליך מתבצע לפי תו תקן ואיכות. איכות גבוהה בתקן JCI מבטיחה לכל מי שמגיע לטורקיה מקסימום תועלת גם בתהליך קצר של השתלת שיער. כמובן שהשאלה למה כדאי לבצע השתלת שיער בטורקיה לגיטימית ומתבקשת, אך כיום יש לה תשובות ברורות.

בנוסף, כדאי לבצע השתלת שיער בטורקיה כי כאשר עוזבים את גבולות הארץ קל יותר לשמור על דיסקרטיות. מי שרוצה לבצע השתלת שיער בלי שהמשפחה, החברים או הקולגות יידעו על כך יכול לעשות את זה רק מעבר לים. הבעיה היא שטיסה למדינות רחוקות עולה הרבה כסף וגם דורשת פגיעה בשגרה, בעוד טורקיה נמצאת במרחק קצר מישראל.

היתרונות של השתלת שיער באיסטנבול
אם נכנסים לעובי הקורה מגלים שהיתרון האמיתי של השתלת שיער בטורקיה קשור לעיר הבירה איסטנבול. נכון להיום, איסטנבול היא בין הערים המפותחות באירופה ומרוכזים בה מגוון רחב של אנשי מקצוע ורופאים מהתחום של טיפול בבעיות שיער. את כל הרופאים האלה ניתן לפגוש במסגרת השתלת שיער באיסטנבול וללא צורך בשום סוג של הכנה מוקדמת.

איסטנבול היא גם עיר שכיף לבלות בה ובעזרת הזמנת שירותי השתלת שיער ניתן לבקר בה לבד, עם בני זוג או עם המשפחה המורחבת. היתרונות של השתלת שיער באיסטנבול כוללים למשל שהות בבתי מלון מפוארים של חמישה כוכבים, העברות נוחות משדה התעופה והיצע עצום של דוכני מזון, קניות ומסחר בשעות הפנאי.

למעשה, איסטנבול היא העיר המושלמת עבור השתלת שיער בחו"ל. מי שרוצה למצוא עיר שתהיה גם מהנה וגם בטיחותית יכול לעשות את זה באמצעות חבילה מסודרת של השתלת שיער באיסטנבול. את היתרונות האלה מנצלים כיום גברים ונשים בגילאים שונים ועוד היד נטויה.

שיטת חילוץ זקיקים ידנית – גם בטורקיה

ההוכחה הטובה ביותר ליתרונות של השתלת שיער בטורקיה בכלל ובאיסטנבול בפרט היא שיטת חילוץ זקיקים ידנית. למרות שמדובר רק בשלב הראשון בתהליך של השתלת שיער, עצם העובדה שמשתמשים בשיטת חילוץ זקיקים ידנית גם בטורקיה מראה על ההתקדמות שהרופאים במדינה עברו. כיום שיטת חילוץ זקיקים ידנית נחשבת לטובה ביותר בתחום של השתלות שיער והשילוב שלה באיסטנבול יכול להתאים גם עבור גברים ונשים שסובלים מעור בעייתי, קשה, רך או בעל צלקות.

שיטת חילוץ זקיקים ידנית מיושמת גם בטורקיה על בסיס ניסיון ותוך שימוש בציוד מתקדם. הציוד והניסיון מגדילים את סיכויי ההצלחה של השתלת שיער ובעזרתם אפשר להשיג מראה שלם ואסתטי. אם מעוניינים בכך, אפשר גם לראות דוגמאות להצלחה של שיטת חילוץ זקיקים ידנית טרם הנסיעה לטורקיה ועוד לפני הזמנת חבילה שכוללת שהות, העברות ולינה בבתי מלון באיסטנבול.

צפיפות שיער מקסימלית לגברים ונשים

השאיפה העיקרית של גברים ונשים שמתאמים לעצמם השתלת שיער בטורקיה היא בסופו של דבר להשיג צפיפות שיער מקסימלית. לא משנה עד כמה היעד יהיה קרוב או כמה השירות יהיה זול, כי האפקטיביות שלו נמדדת בתוצאות. מהבחינה הזו יש לטורקיה יתרון מובהק, כי קשה להפריז בחשיבות שמייחסים הרופאים לנושא של צפיפות שיער מקסימלית ויש כאמור המון דוגמאות להצלחת התהליך.

הדרך להשיג צפיפות שיער מקסימלית לגברים ולנשים היא לשלב את השלב הראשון של חילוץ זקיקים ידני יחד עם טכנולוגיה מתקדמת להשתלה עצמה. אם משתמשים בציוד מתקדם על מנת לבצע השתלת שיער, משיגים תוצאות מעולות בתוך זמן קצר. חוץ מזה, ניתן להשיג צפיפות שיער מקסימלית כבר בתוך מספר שבועות או במידת הצורך לתקן השתלות שיער קודמות.

הגיע הזמן להשתלת שיער בטכניקה מתקדמת

השתלת שיער בטכניקה מתקדמת היא כבר לא חלום רחוק. גברים ונשים כאחד מבינים את החשיבות של מראה שיער בריא, מלא וצפוף ואת ההשפעה שלו על תחושת הביטחון שלהם. מי שרוצה להרגיש טוב יותר בסביבת העבודה או החברים יכול לעשות את זה בקלות באמצעות השתלת שיער בטורקיה. היות ויש גם טיסות על בסיס יום יומי לאיסטנבול ואפשרות לשלב את הביקור יחד עם חופשה ארוכה יותר, המשמעות היא חיסכון בזמן ובהוצאות.

כנראה שהגיע הזמן להשתלת שיער בטכניקה מתקדמת כי כיום הפעולה הזו מתבצעת באופן יום יומי בטורקיה. השאלה אז למה דווקא השתלת שיער בטורקיה אמנם עדיין קיימת, אך נדמה שיותר ויותר אנשים מבינים לבד את התשובה לכך. כמו כן, השתלת שיער באיסטנבול היא זו שמספקת את המענה האידיאלי עבור השאלה למה כדאי לבצע השתלת שיער בטורקיה.

אז למה דווקא השתלת שיער באיסטנבול?

לסיכום, השתלת שיער בטורקיה היא ככל הנראה הפתרון האידיאלי עבור גברים ונשים שרוצים להשיג צפיפות שיער מקסימלית בטכנולוגיה מתקדמת. המחירים בטורקיה נמוכים משמעותית בהשוואה לישראל ומרחק טיסה קצר הופך אותה ליעד פופולארי. מעבר לכך, התשובה לשאלה למה כדאי לבצע השתלת שיער בטורקיה קשורה גם לתחושת הביטחון וליכולת לשמור על דיסקרטיות.

אם מכניסים לתוך המשוואה גם את היתרונות של שיטת חילוץ זקיקים ידנית ואת היתרונות של הרופאים בטורקיה, מבינים שמדובר במתכון להצלחה. זו גם הסיבה בגללה הגיע הזמן להשתלת שיער בטכניקה מתקדמת ולביקור בטורקיה לשיפור המראה החיצוני, תחושת הביטחון והדימוי העצמי.

Gold Hair – קצת עלינו

המטרה העיקרית שלנו היא לספק עבורך שירות מקצועי של השתלת שיער בחו"ל ולחסוך עבורך זמן וכסף. אצלנו מציעים לך אפשרות של מימון מלא עבור השתלת שיער ואנו עובדים רק מול בתי חולים מתקדמים ומפוארים. כל אלו יחד מאפשרים לנו להציע לך מחירים אטרקטיביים בהשוואה ישראל ולתאם עבורך השתלת שיער בחו"ל באופן מיידי.

דרכנו יהיה לך קל ובטוח להזמין השתלת שיער בחו"ל בהרדמה מקומית ללא מחטים וכאבים. אם עד היום חששת מפני שיטת חילוץ זקיקים ידנית או לא הבנת מה היתרונות שלך, נשמח לתאם עבורך שיחת היכרות עם אנשי מקצוע. לאורך השנים תיאמנו שירותי השתלת שיער בחו"ל עבור ישראלים בגילאים שונים וכעת הגיעה גם ההזדמנות שלך.

דילוג לתוכן