מתמודדים עם תופעת ההתקרחות הגברית? מעוניינים לבצע טיפולי השתלת שיער ומתלבטים היכן לבצע את הטיפול: בארץ או בחו"ל? סובלים מהתקרחות ומעוניינים לעבור טיפולי השתלת שיער בחו"ל או בישראל? בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא מידע כללי על טיפולי השתלת שיער בארץ מול השתלת שיער לגברים בחו"ל.

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים הסובלים מתופעת ההתקרחות הגברית, בוחרים להתמודד עם הבעיה במסגרת טיפולי השתלת שיער לגברים בחו"ל, אשר נועדו לצרכי העברת שיער מחלקו האחורי של הראש (הקרקפת) לקדמת הראש. טיפולים אלו מיושמים באמצעות טכניקות שונות, כאשר הנפוצה והפופולרית שביניהן הינה שיטת ה-FUE. שיטה זו המייתרת לחלוטין את שיטות ההשתלה הקודמות אשר בוצעו באמצעות העברת רצועת שיער מהקרקפת לקדמת הראש.

טיפולי השתלת שיער לגברים בחו"ל או בארץ?
טיפולי השתלת שיער בחול, הפכו בשנים האחרונות לאחד מסוגי הטיפול הנפוצים ביותר בקרב גברים ישראלים המתמודדים עם תופעת ההתקרחות הגברית. הגורמים לתופעת ההתקרחות הם ברוב המקרים גורמים גנטיים, כאשר הדילול בשיער מתחיל כבר במהלך שנות ה-20 ומגיע לשיאו בגילאי 30-35, טיפול השתלת שיער לגברים בחו"ל, מיושמים באמצעות טכניקות שונות, שלמעשה ישנו שימוש בזקיקי שיער טבעיים מצידו האחורי של הראש (האזור התורם) ואלו המושתלים בחלקה הקדמי של הקרקפת.

השתלת שיער בחו"ל ובארץ מיושמת על ידי רופאים מומחים בתחומם, כאשר המיומנויות המקצועיות של הרופא והיקף הטיפולים אותם הוא ביצע, יכולות להעיד על מיומנויותיו המקצועיות. טיפולים אלו זוכים לפופולאריות רבה בשנים האחרונות הודות לעובדה שהם ניתנים ליישום באמצעות קליניקות פרטיות הפועלות במדינות שכנות כגון טורקיה, כאשר טורקיה נחשבת כיעד תיירות מרפא עבור מאות ואלפי ישראלים הנדרשים לטיפולי השתלת שיער.

איפה הכי כדאי לעבור טיפולי השתלת שיער מבחינת מחיר: בארץ או בחו"ל?
עלויות השתלה בארץ ובחו"ל, נקבעות בין היתר בהתאם להיקף השטח הנדרש לצרכי השתלה. כאשר גודל השטח משפיע על מספר זקיקי השיער הנדרשים להוצאה מהאזור התורם והשתלם באזור הנדרש להשתלה. לפיכך, ככל שגודל השטח הנדרש להשתלה, כך פערי המחיר בין טיפולי השתלה בישראל לבין טיפולי השתלה בטורקיה הינם משמעותיים יותר. במקרים מסוימים, פער המחירים עומד על אלפי שקלים לטובת טיפולי השתלה בטורקיה, וזאת הסיבה העיקרית בגינה יותר ויותר ישראלים בוחרים ומעדיפים לבצע את טיפולי ההשתלה בטורקיה ולא בישראל.

טיפולי השתלת שיער מיושמים במספר הולך וגדל של קליניקות פרטיות בארץ וברחבי העולם, כאשר אחת מהמדינות הנחשבות ליעד פופולרי למטרות טיפולי השתלת שיער בחו"ל הינה טורקיה. השתלת שיער בטורקיה בדומה לכל טיפולי השתלת שיער בישראל, מיושמת אף היא על ידי רופאים פרטיים בעלי התמחות כירורגית ובאמצעות שיטת ה-FUE, כך שבכל הנוגע לשיטת הטיפול המתקדמת, אופי הטיפול בין השתלת שיער בארץ או בחו"ל הינו זהה.

מה חשוב לדעת על שיטת ה- FUE?
טיפולי השתלת שיער בשיטת ה-FUE מיושמים במסגרת הוצאה של זקיקי שיער נפרדים מהחלק התורם בקרקפת (ברוב המקרים החלק האחורי של הקרקפת) והשתלתם באזור הנדרש. פעולה זו מיושמת באמצעות מחט (פינצטה) ייחודית וייעודית לצורך כך, כאשר השימוש בה אינו פוגע או מחליש את שורש זקיקי השיער וכך מתאפשרת השתלה באזור המיועד המובילה בסופה של דבר לצמיחה מחודשת של השיער ברמת צפיפות מרבית. כמו כן, שיטת ה-FUE מבטיחה לכם מראה שיער טבעי וזאת בניגוד לפתרונות השתלה בשיטות אחרות.

השתלת שיער בשיטת ה-FUE נחשבת לשיטה הפופולארית ביותר בעולם במסגרת טיפולי השתלת שיער, וזאת לנוכח תוצאות הטיפול ויתרונותיו. בשיטה זו, הליך הוצאת השיער מהקרקפת מיושם באמצעות מחט ייחודית אשר אינה מזיקה לסיבי השערה המושתלת, כאשר כל זקיק שיער המיועד להשתלה נלקח מהקרקפת ומושתל בקדמת הראש מבלי ששורש השערה נפגעת או נפגמת. שיטה זו החלה להיות מיושמת בתחילת שנות האלפיים ומאז היא זוכה לפופולאריות הולכת וגוברת בכל רחבי העולם מכיוון שהיא מאפשר קבלת תוצאה של שיער מושתל בריא ועמיד יותר לאורך זמן ומכיוון שהיא איננה מותירה צלקות כאלו ואחרות בקרקפת.

מה חשוב לבדוק כאשר מחליטים לגשת לטיפולי השתלת שיער בחו"ל או בארץ?
הפופולריות ההולכת וגוברת של טיפולי השתלת שיער בחו"ל, מחייבת אתכם לבדוק בראש ובראשונה את זהות הרופא המטפל בקליניקה בה אתם בוחרים לקיים את הטיפול. זהותו של המטפל עלולה להשפיע רבות על תוצאות הטיפול, כאשר רופא מיומן ומנוסה המתמחה בטיפולי השתלת שיער, מאפשר לכם ליהנות מהליך תכנון מוקפד ביותר בכל הנוגע לביצוע הליך ההשתלה. כאשר אתם בוחנים את זהותו של רופא כזה או אחר המתמחה בטיפולי השתלמה בטורקיה, אנו ממליצים לכם לבדוק בין היתר את מספר טיפולי ההשתלה אותם הוא ביצע במהלך השנים האחרונות באמצעות שיטת ה-FUE. כמו כן, אנו ממליצים לכם לבדוק האם הוא מחזיק בתעודת רישיון לצרכיי עיסוק בתחום. בנוסף, מומלץ להיוועץ עם מטופלים ישראלים שכבר השלימו את טיפולי ההשתלה אצל אותו רופא.

בדומה לכל הליך טיפולי אחר, גם במסגרת טיפולי השתלת שיער בארץ או בחו"ל, חשוב לבדוק מהו ההליך הטיפולי ואת זהותו של הרופא המטפל. טיפולי השתלה המיושמים בטורקיה לצורך העניין, מתקיימים במסגרת בדיקות התאמה מקדימות הנערכות עבורכם בישראל, כאשר הליך הבדיקה מתבצע על ידי נציגי המרפאה בישראל.

?מדוע יותר ויותר ישראלים בוחרים לקיים טיפולי השתלת שיער בטורקיה

הסיבה המרכזית בגינה יותר ויותר ישראלים בוחרים לבצע טיפולי השתלת שיער בטורקיה הינה הסיבה הכלכלית, כאשר כל הליך השוואת מחירים בין טיפולי השתלת שיער המתקיימים בישראל לבין טיפולי השתלת שיער בטורקיה, יחשוף בפניכם פער של עד 30% ואף יותר. העלות הנמוכה (יחסית) של טיפולי השתלת שיער בטורקיה הפכה את המדינה ליעד מבוקש בכל הנוגע לטיפולי השתלת שיער.

סיכום, טיפולי השתלת שיער בטורקיה זולים באופן משמעותי מטיפולי השתלת שיער המתקיימים בישראל והם מאפשרים למטופל ליהנות ממגוון רחב של יתרונות הנלווים לשיטת הטיפול הפופולרית ה-FUE.

מאמרים נוספים בנושא

השתלת שיער סינטטי
השתלת שיער סינטטי יכולה להתאים לגברים ונשים בטווח רחב של…
קרחת בקדמת הראש?
קרחת בקדמת הראש הינה תופעה נפוצה העלולה לפגוע באיכות החיים…
טיפים לבחירת קליניקה בטורקיה
סובלים ומתמודדים מתופעת ההקרחות הגברית? מתעניינים בטיפולי השתלת שיער בטורקיה…
למה ישראלים עושים השתלת שיער בטורקיה?
מדוע ישראלים רבים בוחרים לעשות השתלת שיער בטורקיה? טיפולי השתלת…
דילוג לתוכן